وب سایت شخصی سینا پیروزنیا
تلفن تماس: 09146402876
آدرس ایمیل: contact@pirooznia.net
آذربایجان شرقی، تبریز

سرویس ATS پایگاه الزوییر

سرویس ATS پایگاه الزوییر

پایگاه انتشاراتی الزوییر در سال ۲۰۱۱ سرویسی با عنوان (Article Transfer Service (ATS)راه اندازی نمود. سرویس ATS خدمات ویژه‌ای را برای مؤلفین و داوران مقالات علمی ارائه می‌کند. عملکرد مؤثر این سرویس به گونه‌ای است که وقتی شما به مجله‌ای که توسط پایگاه الزوییر چاپ می‌شود مقاله ارسال می‌کنید بعد از حدود شش ماه، مقاله شما همراه با نتیجه داوری توسط ویراستار مجله ریجکت می‌شود. دلیل این مسئله کاملا روشن است چون مقاله در اسکوپ مجله قرار ندارد.

برای رفع این مشکل باید از سرویس ATS استفاده نمایید. اگر مجله‌ای که مقاله علمی را برای آن ارسال کردید، از سرویس ATS پشتیبانی کند مقاله شما بعد از ریجکت شدن، به صورت اتوماتیک همراه با نتایج و نظرات داوران به مجلات دیگر ارسال می‌شود.

مجلات مقصد به بررسی نتیجه داوری می‌پردازند و اگر مقاله شما هم سطح آن مجله بود وضعیت مقاله را به صورت پذیرفته شده Elsevier’s Editorial System Accepted  در منوی خودتان قرار می‌دهند. فرایند پیگیری برای چاپ مقاله نیز آغاز می‌شود. با استفاده از خدمات سرویس ATS نیاز به ارسال مقالات به مجلات دیگر به صورت جداگانه وجود ندارد و با یک بار داوری نتیجه قابل بررسی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

مقالات کنفرانسی و نحوه ثبت نام برای آن
نکات لازم برای داشتن دفاع موفق
نکاتی درباره پاورپوینت دفاع پایان نامه
نحوه انتخاب عنوان مقاله
نحوه ارزیابی کیفیت مقاله
قواعد مقاله نویسی

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

  • اهواز، کیان آباد ، خیابان 28 شرقی ، پلاک 12
  • 09032402999
  • info@themento.net